Kuchnie na wymiar

Szafy w zabudowie

Garderoby

Meble do biura

Meble hotelowe

Meble nietypowe

Szafy z drzwiami przesuwnymi

Zalety szaf z drzwiami przesuwanymi

Obecnie na rynku meblowym, szafy z drzwiami przesuwanymi niemalże całkowicie zdominowały wszelkie inne dotychczasowe rozwiązania. Trend ten rozpoczął się od zabudowy wnęk, zaś dziś drzwi przesuwane są użyte w wielkiej ilości szaf, które produkowane są na rynku.

Najlepsze do małych mieszkań

Łatwo zauważyć, że szafy wyposażone w drzwi przesuwane są idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich także w wielkich pomieszczeniach. Dzieje się tak, dlatego, iż aby otwierać szafę wcale nie potrzebujemy dużej ilości miejsca. Wystarczy nam około 60 centymetrów wolnej przestrzeni, po to, aby przed nią stanąć i wyciągnąć coś, czego akurat potrzebujemy. Takie szafy po prostu świetnie zdają egzamin, nie tylko w niewielkich sypialniach, ale także i ciasnych przedpokojach.

Dziś na rynku meblowym istnieje ogromna ilość tego typu rozwiązań, ponieważ szafy z drzwiami przesuwanymi są produkowane w wielu wzorach, kolorach i z różnych materiałów, dlatego każdy klient znajdzie coś dla siebie.

W produkcji mebli korzystamy także z:

CORRIDO F.U.H.T
Bolkowice 11/1
74-120 Widuchowa
(zobacz wiekszą mapę)

tel. +48 724 747 030

e-mail[email protected]

Copyright 2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WEBPC-GROUP