Kuchnie na wymiar

Szafy w zabudowie

Garderoby

Meble do biura

Meble hotelowe

Meble nietypowe

Meble łazienkowe

Łazienka z gustem

Jeśli pragniesz, aby twoja łazienka była nie tylko funkcjonalna, doskonała w użytkowaniu, ale także pięknie się prezentowała, z całą pewnością musisz zastanowić się nad jej wystrojem.

Wybór urządzeń, mebli i innych sprzętów jest naprawdę ogromny, dlatego też nie powinieneś mieć z tym żadnych kłopotów, lecz bez problemu wybrać meble wedle własnego gustu, w odpowiednich barwach, z doskonałego materiału, a także w cenach, które najbardziej ci odpowiadają.

Meble łazienkowe to niezwykle ważny element w każdym domu, ponieważ łazienka to miejsce, w którym nie tylko wykonujemy codzienną toaletę, ale także miejsce, w jakim możemy zażyć relaksującej kąpieli. Obecnie największą popularnością cieszą się meble wiklinowe do łazienki, które to wyglądają naprawdę innowacyjnie, zaś odpowiednio zabezpieczone nie wchłaniają wilgoci, dlatego też są trwałe i mogą nam służyć wiele lat.

Meble łazienkowe to bogactwo wzorów, kolorów oraz kształtów. Nic, więc nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać meble takie, jakie najbardziej nam odpowiadają.

W produkcji mebli korzystamy także z:

CORRIDO F.U.H.T
Bolkowice 11/1
74-120 Widuchowa
(zobacz wiekszą mapę)

tel. +48 724 747 030

e-mail[email protected]

Copyright 2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WEBPC-GROUP